Maakri23a
Esmaklassilised bürood südalinnas

 

Tere tulemast

Sinu äri uus ja vääriline kodu Tallinna ärikeskuse südames on peagi valmis! Saa tuttavaks Maakri HUBiga – parim asukoht, esmaklassiline viimistlus ja mugavad võimalused viivad Sinu äri uutesse kõrgustesse. Maakri HUB hoone eelkäijaks on 2000. aastal valminud 14-korruselise büroomaja (endine Postimehe maja), mis rekonstrueeritakse täielikult A-klassi standarditele vastavaks eriti modernseks ärihooneks. 2021. aastal valmiv Maakri HUB saab olema silmapaistev 17-korruseline ärikeskus, mida ilmestavad imelised vaated, ruumikad kontoripinnad ja moodsa äriinimese ootustele vastavad lounge alad.

Leia enda ettevõtte vajadusele sobiva suurusega äripind! Saadaval on büroopinnad alates 150 m2. Hoone kogumaht on 9500 m2. Üürihinnad algavad 14 eur/m2.

Vaata edasi

 
 

10 000 m2

Uut A+ klassi büroopinda
 

Asukoht

Maakri kvartalis
 

Võtmed kätte

büroolahendused

Parim asukoht

Maakri HUB asub Maakri tänaval Tallinna ärikeskuse südames, kiviviske kaugusel Tallinna tuiksoontest Viru ring ja Stockmanni rist. Viieminutilise sõidu kaugusele jäävad Tallinna lennujaam, Balti jaam ja bussijaam, kuhu pääseb hõlpsasti nii arvukate ühistranspordi võimalustega kui ka autoga. Maakri HUB vahetus läheduses asuvad linna prestiižseimad hotellid Teie äripartnerite ja külaliste majutamiseks: Radisson, Swissôtel ja Hilton. Ühtlasi jääb vaid jalutuskäigu kaugusele UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud Tallinna vanalinn. Ümbruskonnas paiknevatest arvukatest restoranidest ja kohvikutest leiab meelepärase valiku nii Sinu äri töötaja kui ka külaline.

Vaata asukohta kaardil

A-klassi büroohoone

Maakri HUB hoone on modernne järeltulija 2000. aastal valminud 14-korruselisele büroomajale, mis rekonstrueeritakse täielikult A-klassi standarditele vastavaks ärihooneks. Kvaliteetse sisekliima igal aastaajal tagavad hoonele paigaldatavad kaasaegne autonoomne õhkvahetusel põhinev kliimasüsteem ja uus küttesüsteem. Nutikalt läbimõeldud tehnosüsteemide ja postidel kandekarkassi lahendus võimaldab eriti paindlikku ruumilahendust. Hoone fassaad saab renoveerimise käigus täielikult uue välimuse, vahetatakse välja kõik uksed-aknad ja tehnosüsteemid. Üüripindade ruumiprogramm ehitatakse välja vastavalt üürnike vajadustele ja soovidele.

Küsi pakkumist

 

Miks Maakri HUB?

PARIM ASUKOHT

ärikeskuse südames

Kaasaegne

arhitektuur

Võtmed kätte

büroolahendused

Soodsaim

uusarenduse üürihind südalinnas

* Arvutuste aluseks on võetud järgnevad andmed: M23 keskmine üürihind X €. Ruutmeetri üürihind südalinna regioonis X €/m2. Keskmised kommunaalkulud m2 kohta kesklinnas Y €/m2.

 

Ajajoon

III kvartal 2020

Avaliku müügi algus

IV kvartal 2020

Ehituse algus

I kvartal 2021

hoone täiskõrguse saavutamine

IV kvartal 2021

esimeste üüripindade üleandmine